Dom i kuchnia

Wyciskarka Hurom H200: specyfikacja, zalety, funkcje. Czy warto ją kupić?

Redakcja meska-kuchnia.pl
mar 23 2021

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200, to urządzenie pozwalające na przygotowanie pysznych soków, ale również i wielu innych dodatków. To co ją wyróżnia i sprawia, że obecnie jest tak chętnie kupowana, to duża komora wsadowa. Podczas przygotowywania soków, przykładowo rano na śniadanie lub jako posiłek do pracy, liczy się dla nas czas. Dzięki dużej komorze wsadowej nie trzeba kroić większych warzyw i owoców na mniejsze kawałki. Można je wrzucać od razu w całości. To natomiast sprawia, że jest to wyciskarka na miarę naszych czasów. Wyciskarka ta świetnie radzi sobie z twardszymi warzywami, takimi chociażby jak buraki lub marchew. Nadaje się jednak świetnie również do tych miękkich, a nawet i warzyw liściastych, takich jak jarmuż.

Dzięki Hurom H200 można także wspomóc się w trakcie przygotowywania dżemów, mleka roślinnego, ciast, deserów czy też lodów. Można zatem nazwać tę wyciskarkę wielofunkcyjną.

Hurom H200: opinie użytkowników

Wyciskarka Hurom H200, cieszy się bardzo dobrymi opiniami wśród użytkowników. Wpływ ma na to fakt, iż jest ona urządzeniem wielofunkcyjnym i znacznie ułatwiającym życie codzienne. Ponadto jest ona cicha dlatego też można w niej przygotować sok, nie stawiając wszystkich innych domowników na nogi. Występuje ona w czterech wersjach kolorystycznych, co pozwala klientom na dopasowanie urządzenia do kolorystyki ich kuchni. Do wyboru przyszły użytkownik ma: biały mat, czerwony połysk, szary mat oraz czarny mat. Kolory dość uniwersalne, dodające elegancji każdej kuchni.

To co jednak najbardziej skupia uwagę klientów i sprawia, że Hurom H200 jest w ich oczach bardzo przydatnym urządzeniem, to praktyczne funkcje. To co użytkownicy oceniają bardzo wysoko, to szeroka komora wsadowa. Posiada ona aż 14 cm średnicy, dzięki czemu można umieścić w niej w całości większość warzyw oraz owoców.

Wyciskarka posiada także funkcję automatycznego wyciskania. Można zatem zapełnić ją ulubionymi owocami oraz warzywami, a następnie wrócić do wykonywania swoich innych, standardowych obowiązków. Oczywiście to także funkcja, bardzo wysoko oceniana przez zadowolonych klientów.

Hurom H200 umożliwia także niezwykle proste i przede wszystkim szybkie czyszczenie urządzenia. Filtry umieszczone w wyciskarce wystarczy wyjąć i przepłukać je pod bieżącą wodą. Wystarczy na to zaledwie kilka sekund, a następnie znów są one gotowe do użycia. To co zraża wiele osób w wyciskarkach to fakt, że wymagają one długiego czyszczenia i jeden sok, kosztuje ostatecznie mnóstwo pracy. W tym przypadku jest natomiast inaczej, co również zostało dobrze ocenione przez klientów.

Wyciskarki HUROM chętnie wybierane przez Polaków

Marka Hurom posiada w swojej ofercie wiele modeli wyciskarek. Hurom H200 jest bardzo popularnym modelem, mocno zaawansowanym pod względem technologicznym, ale nie jedynym. Marka oferuje wyciskarki posiadające różne funkcje, wielkość czy też kolorystykę. Różnią się one pomiędzy sobą także ceną. Większość produktów marki należy do wyższej półki cenowej co jednak wiąże się bezpośrednio z tym, iż są to wyciskarki posiadające bardzo funkcjonalne rozwiązania. Wiele z nich w momencie wypuszczenia ich na rynek, było produktami topowymi i liderami. Marka Hurom tak naprawdę cały czas nie spoczywa na laurach i wymyśla nowe wersje wyciskarek, które będą jeszcze bardziej dostosowane do współczesnego użytkownika.

Wyciskarkę Hurom H200 można zakupić na oficjalnej stronie producenta. Kupując taki sprzęt warto jednak mieć świadomość tego, jakie korzyści się z tym wiążą. Na rynku bardzo popularne są sokowirówki, są również tańsze, dlatego wiele osób w nie inwestuje. Jaka jest zatem różnica pomiędzy sokowirówką, a wyciskarką? Sokowirówki są zazwyczaj urządzeniami dość głośnymi, wymagającymi krojenia warzyw i owoców na kawałki. Trudniej sie je czyści i otrzymuje się sok bardzo klarowny, zazwyczaj zupełnie pozbawiony miąższu. Sokowirówki mielą produkty bardzo mocno, przez co są one pozbawiane tego co najważniejsze, dużej zawartości witamin oraz minerałów. Wyciskarki wolnoobrotowe są natomiast urządzeniami cichymi, z którymi miło jest "współpracować". Dzięki nim można uzyskać mniej klarowny sok, zazwyczaj z kawałkami miąższu. Przez to, że wyciskarka przygotowuje go wolniej, na znacznie niższych obrotach, jest on pełen witamin oraz minerałów. Jest zdrowszy, znacznie pełniejszy pod względem swojego składu, zawiera w sobie wszystko co najlepsze. Dzięki posiadaniu wyciskarki bardzo wysokiej jakości, można jeszcze w lepszy sposób zadbać o kondycję swojego organizmu.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *