Aktualności

Zdrowe dania coraz popularniejsze

Redakcja meska-kuchnia.pl
sie 4 2016

Zdrowe jedzenie

Wypowiedź: Ewa Szczepaniak, dyrektor marketingu, PizzaPortal.pl

Zdrowe jedzenie staje się w Polsce coraz bardziej popularne i ściśle wiąże się z modą na aktywny styl życia. Polacy są obecnie bardziej świadomi i zaczynają dbać o swoje zdrowie. Jak można zaobserwować również większa liczba restauracji serwuje dania fit. Wybór jest naprawdę szeroki. Jak mówi newsrm.tv Ewa Szczepaniak, dyrektor marketingu z PizzaPortal.pl, na talerzach Polaków najczęściej znajduje się sałatka grecka, ryby oraz warzywne zupy krem. Czy dania fit oznaczają nudę i monotonnię?

Zdrowe jedzenie nie musi być wcale nudne. Wydaje mi się, że faktycznie mogło być kiedyś tak, że jak myślało się o zdrowym jedzeniu to wydawało się ono niesmaczne. Nie było również dostępnych tyle zdrowych produktów. Natomiast w tej chwili regały sklepowe uginają się od zdrowych składników i rzeczywiście jeśli są one dobrze połączone można stworzyć smaczne i zdrowe dania. Przede wszystkim połączenie warzyw, owoców, różnego rodzaju kasz i ziół może sprawić, iż stworzymy smaczny posiłek – mówi newsrm.tv  Ewa Szczepaniak, dyrektor marketingu, PizzaPortal.pl.

Jak dodaje ekspertka, czasem trudno jest znaleźć czas, żeby przygotować posiłek w domu. Ważna jest również wiedza jak łączyć ze sobą poszczególne produkty. Praca oraz dodatkowe obowiązki sprawiają, że niektórzy decydują się zamawiać jedzenie przez internet lub jadać na mieście. W coraz większej liczbie knajp zwolennicy zdrowego odżywiania znajdą coś na siebie.

Udostępnij

Your email address will not be published. Required fields are marked *